Експертиза

читати всі

08 Чер 2023 3 MIN READ

blog-image
media

Як оперативно приймати управлінські рішення на основі даних з прогнозу попиту – поради SMART business Джерело: https://rau.ua/dosvid/upravlinski-rishennja/

У сучасному динамічному світі бізнесу, де конкуренція посилюється з кожним днем, вміння оперативно приймати рішення є суперсилою успішного управлінця. Здатність одразу реагувати на зміни, аналізувати велику кількість інформації та діяти швидко робить бізнес гнучким і дозволяє завжди бути на крок попереду конкурентів. Команда SMART business в колонці для RAU розповіла про важливість прогнозування попиту і те, як оптимізація цього процесу допоможе ритейлерам оперативно приймати рішення та убезпечити свій бізнес. Джерело: https://rau.ua/dosvid/upravlinski-rishennja/

#оптимізація_витрат #прогнозування

10 Тра 2023 4 MIN READ

blog-image
media

Як продавати в умовах постійної невизначеності?

Сьогодні сфера ритейлу, як і вся країна, переживає важкі часи. Зруйновані склади, труднощі з логістикою, дефіцит товарів, проблеми з персоналом, зменшення платоспроможності населення та ще й блекаути на додачу – це лише частина проблем, з якими стикнувся український ритейл за останній рік.

#ML_алгоритми #прогнозування

27 Січ 2023 4 MIN READ

blog-image
media

Шляхи збільшення прибутку ритейлера: неочевидні можливості у звичних процесах

Найочевидніший та найдієвіший шлях збільшення прибутку — це оптимізація витрат. Водночас зараз зовсім інші умови та споживачі. Майбутнє стає непередбачуваним, а тому важко сказати, що стане найбільшою статтею витрат. Ми розглянемо основні напрямки бізнесу ритейлера, такі як логістика, supply chain, управління складом, і допоможемо поглянути на звичні речі під іншим кутом.

#оптимізація_витрат

10 Січ 2023 1 MIN READ

blog-image

Ключові аспекти вибору вендора. Обираємо найкращу систему прогнозування попиту

Все про фактори, які важливо враховувати під час вибору рішення для прогнозування попиту, та етапи впровадження таких рішень. Наскільки використання ML & AI алгоритмів є ефективним?

#вибір_вендора #прогнозування

15 Гру 2022 4 MIN READ

blog-image

Як покращити точність прогнозування попиту та збільшити прибуток? Поради для ритейлерів

Специфіка прогнозування в ритейлі. Як впливає точність прогнозу на фінансові показники бізнесу? Які дані необхідно почати структурувати та накопичувати бізнесу вже сьогодні, щоб отримати якісний прогноз? Знаходьте відповіді на ці питання в статті.

#впровадження_cистем #прогнозування

23 Лис 2022 2 MIN READ

blog-image

Прогноз попиту як інструмент прибуткового бізнесу

Які існують види прогнозування? Чому якість прогнозу напряму впливає на фінансові показники компанії та в чому полягає різниця між плануванням та прогнозуванням попиту? Якими мають бути етапи впровадження IT-рішення? Читайте в статті.

#прогнозування

Релізи