SMART Decision HUB

Про Demand Forecast

Система спрощує процес прогнозування та підвищує його точність. Одночасно зменшує операційне навантаження на команду supply chain, що дозволяє змінити фокус її уваги з операційних завдань на стратегічні.

Переваги від використання
SMART Demand Forecast

Точне прогнозування регулярних та промопродажів товарів дозволить вам своєчасно забезпечити бізнес відповідними запасами, максимізувати продажі та покращити рівень сервісу за низьких витрат.

Підвищення точності
прогнозу з AI & ML

В систему SMART Demand Forecast закладено алгоритми машинного навчання та штучного інтелекту. Це дозволить враховува ти всі необхідні фактори, які впливають на точність прогнозу, в тому числі ваш досвід щодо конкретного SKU та груп товарів.

Скорочення
запасів

Наявність потужної аналітики та високої точності прогнозу дозволяють забезпечити доступність товарів в потрібний час і в необхідній кількості, не створюючи при цьому залишків на складі.

Оптимізація рівня
доступності

Інтелектуальні алгоритми забезпечують високу точність прогнозу, що безпосередньо впливає на підтримання високого рівня доступності товарів. Як наслідок, ви не лише збільшуєте прибуток, а й покращуєте рівень сервісу та репутацію бізнесу в цілому.

Економія
трудовитрат

Оптимізація процесу планування та аналітики в системі SMART Demand Forecast дозволяє уникнути перенавантаження команд, змінити фокус їхньої уваги з операційного на стратегічний та скоротити фактор людських помилок.

Зменшення
списань

Висока точність прогнозування допомагає забезпечити оптимальний рівень товарів для задоволення попиту споживачів, при цьому уникнути створення надлишків на складі. Це у свою чергу дозволяє зменшити кількість списань.

Оперативність прийняття
бізнес-рішень

Потужна аналітика Power BI дозволяє оперативно приймати управлінські рішення на основі актуальних даних. В системі SMART Demand Forecast ви зможете проводити ретроспективи продажів, аналізувати якість даних на вході, якість наборів промо та компенсованих продажів.

SMART business довіряють

Функції системи SMART Demand Forecast

  • Моделювання
  • Робота з аналогами
  • Аналітика

Чому слід обрати SMART Demand Forecast?

Комплексний підхід

Можливість одночасного прогнозування регулярних та промопродажів.

Безпека даних

Система гарантує відповідність GDPR та дбає про безпеку ваших персональних даних.

Команда експертів

Взаємодія з досвідченими фахівцями у впроваджені IT рішень, прогнозуванні попиту та роботі з даними.

Інтеграція з Microsoft

Використання єдиної екосистеми рішень Microsoft дає можливість налаштувати швидкі та якісні інтеграції.

Як рішення SMART Demand Forecast
впливає на ваш бізнес?

Система розраховує оптимальну кількість товарів для задоволення попиту

Забезпечення належної доступності в ТТ

Запобігання утворенню overstock на складі

Зменшення втрачених продажів

Зменшення коштів, заморожених в запасах

SMART Decision HUB

Прогнозування попиту в ритейлі

Дізнатись більше

Посилення конкуренції, постійний вплив промокампаній на асортимент, зміна купівельної поведінки та контексту, залежність від мінливих зовнішніх факторів —  все це відіграє визначну роль під час прогнозування попиту.

Система SMART Demand Forecast дозволяє не тільки врахувати всі ці фактори, а й підвищити точність операційного, cередньострокового та довгострокового прогнозів. А інтегрований в інтерфейс блок Power BI дає можливість аналізувати результати в будь-який час.

Переконайтесь самі на пілотному проєкті!

Як відбувається впровадження системи
прогнозування

Крок 1

Пілотний проєкт

Складання плану та фіксація цілей & KPI проєкту, опис всіх ваших бізнес-процесів, визначення стану вашої бази даних, організація безпечної взаємодії. Підготовка та запуск моделі, подальший аналіз її результатів.

Крок 2

Тестування продукту

Узгодження плану та графіку тестування, налаштування інтеграційного процесу та розгортання інфраструктури рішення. Організація навчальних сесій для користувачів щодо використання системи. Тестування продукту, аналіз результатів та прийняття рішення щодо запуску системи.

Крок 3

Запуск системи

Масштабування використання рішення SMART Demand Forecast. Підтримка функціональності системи відповідно до запитів, що виникають.

Наша мета – результат вашого бізнесу

З вами на кожному кроці

Підтримуємо вас на кожному етапі: від правильного структурування даних до застосування алгоритмів на всі SKU та магазини.

Ефективні ML & AI алгоритми​

Система працює на основі ML & AI алгоритмів, які постійно навчаються на ваших даних і вдосконалюють точність прогнозування.

Гарантуємо безпеку даних

Дбаємо про забезпечення високого рівня безпеки даних та відповідність GDPR.

Замовте презентацію,
щоб збільшити точність прогнозу вже завтра